Вы просматриваете: Home > Информация > Девора

Девора

«Девора» — українське артистичне агентство, яке спеціалізується на менеджменті, професійному консалтингу, представницькому та посередницькому обслуговуванню висококласних артистів різних жанрів для виступів на сценічних майданчиках, виставках, фестивалях, готелях, шоу-парках та інших установах культури, мистецтва та дозвілля за кордоном.
Засноване у 2003 році агентство «Девора» продовжує стрімко розвиватися весь час; ми стали визнаним успішним агентством в індустрії розваг. «Девора» працює на підставі ліцензії Міністерства праці та соціальної політики України.

Фахова та досвідчена команда «Девори» надає широкий спектр послуг, таких як: допомога у презентації рекламного матеріалу артиста, оцінювання майстерності, консалтингові послуги, підготовка та переклад документів, сприяння у дотриманні візових процедур для обраних кандидатів, а також організовує унікальні заходи для партнерів у рамках запланованого періоду часу та бюджету. Ми дуже близькі до наших клієнтів, ставимось з великою зацікавленістю та увагою до деталей.

Категорії:

- артисти різних жанрів, а саме: музиканти, вокалісти, танцюристи, артисти цирку (акробати, жонглери, клоуни, фокусники, повітряні гімнасти, тощо);

- моделі.

Артистичне агентство «Девора» чекає на плідну та довгострокову співпрацю з вами.

One comment on “Девора

  1. Марина on said:

    Отличное агенство!Ребята работают очень профессионально.Очень рада сотрудничеству!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow